Pääsuke

Kaasaegne, demokraatlik disain. Mõeldud perele, kes soovivad elada kaasaegses ja stiilses kodus. Interjööris on kasutatud lihtsaid kujundeid, puhtaid jooni ja helehalli varjundite kombinatsioone. Pehme puitvarjund annab ruumile hubasuse ja soojuse. Väike arv kontrastseid aktsente muudab interjööri väljendusrikkaks ja kaunistatuks. Pehme, sulgdiivan on loodud spetsiaalselt Pesa projekti jaoks. Pääsuke on lootuse ja iseseisvuse sümbol, sellises interjööris tunnete end soojalt ja hubaselt, kuid samal ajal ka kaitstult ja enesekindlalt.

Registreeri vaatamisele

Kurg

Loodusega ühtsuse õhkkond. Rahu ja lõõgastus. Aina tihedamini muutume üha teadlikumaks ja tahame elada harmoonias välismaailmaga. Teadlikkuse põhimõte on terve filosoofia, see on lihtne eluviis, mis võimaldab meil olla loodusele lähemal. Sisekujundus “Kurg” sarnaneb päikeselise päevaga ja on mõeldud neile, kes armastavad naturaalseid faktuure ja toone. Punutud valgustid, päris täispuidust laud, linased kardinad, võrkkiik, puidust nõud. Täites oma maja looduslikest materjalidest esemetega, on teil soe ja hubane, nagu näiteks päikeselises aias vanaema suvilas.

Registreeri vaatamisele

Luik

Elegantne uusklassika. Mõeldud aristokraatliku puudutusega interjööri fännidele. Interjööris on kasutatud tumesinise sügavaid ja üllasid toone, valget marmorit ja kuldseid aktsente. Elegantsi ja stiili atmosfäär. Luik on üllas ja graatsiline lind, samamoodi on ka see interjöör elegantne ja graatsiline.

Registreeri vaatamisele

Teie konsultant

Ksenia Vain

Küsi rohkem infot

Me helistame teile tagasi