Tehniline informatsioon

Energiaklass

Klass B

Teie uus Möldre tee 6 kodu on energiasäästlik ja energiatõhus. See kuulub B energiaefektiivsus klassi. Teie pere jaoks tähendab see väiksemat aasta energiatarbimist ja madalamad kommunaalmaksed. Katusele paigaldatakse päikesepaneelid, mis säästavad energiat.


Fassaad

Isoleeritud ja vastupidav

Välisplokkide seintel viidi läbi mineraalvilla isolatsioon, fassaad krohviti vastavalt Möldre tee 6 projekti arhitektuurilisele otsusele.


Maja

Konstruktsioon, siseviimistlus, heliisolatsioon

PESA elamu keskmes on 800 mm sügavune riba vundament. Plaadid on isoleeritud polüuretaanvahuga. Hoone ehituse ajal kasutatakse radoonikaitsekilet.

Kandvad seinad on õõnesbetoonplokkidest (Raekivi ja tugevdatud betooniga klassiga C20/25. Korterite vahelised seinad toimivad kandekonstruktsioonidena ja tagavad suurepärase helineeldumise tänu õõnesbetoonplokkidele MAGNA 240
mm, mis on täidetud seest betooniga.

Möldre tee 6 korterites on tehtud peen viimistlus (tasandamine, krohvimine) ja värvimine. Siseruumi eraldavad seinad on valmistatud 100 mm paksusest paisutatud savist betoonplokkidest FIBO või BAUROCK.
Kõik PESA maja põrandad on monteeritud õõnespaneelidest, mille müraisolatsioon on ISOVER FLOR 30 mm ja monoliitsest betoonpõrandast 80 mm.
Kvaliteetse, mitmetasandilise kaitsega sademete eest hoone katus on kaetud valtskatusekattega. Katusel on päikesepaneelid.


Siseviimistlus

Kvaliteetsed materjalid

Elutubade seinad ja laed on värvitud, vannitubade seinad on plaaditud või värvitud vastavalt arhitektuursele kavandile. Elamispindade põrandatel ja koridorides – spoonparkett; tualettruumides, vannitubades ja saunades on põrandad kaetud keraamiliste plaatidega. Korteri hind sisaldab santehnikat (kraanikauss ja WC).

Arendajal on õigus asendada kirjeldatud materjalid ja seadmed samaväärsete või parendatud materjalidega. Korterite hind sisaldab sisekujundust vastavalt valitud paketile.


Trepikojad

Trepid ja panipaigad

Möldre tee 6 maja esimesel korrusel on avarad panipaigad iga 14 pere jaoks. Trepikodasid valgustab suurte panoraamakende kaudu loomulik insolatsioon. Seintel on ka LED-tuled. Kõigis üldkasutatavates ruumides on teostatud seinte ja lagede krohvimist ja värvimist, põrandad on viimistletud keraamiliste plaatidega.


Aknad

Kõrge soojusisolatsioon

Möldre tee 6 majas on paigaldatud kolmekihilised plastik topeltklaasid eesti tootja poolt. Klaasid haiavad hästi sooja talvisel ajal ning omavad ventilatsiooni jaoks avatavaid pooli.


Terrassid ja rõdud

Kontakt loodusega

Möldre tee 6 esimese ja kolmanda korruse korterid on varustatud avarate terrassidega.Teisekorruse korteritel on dekoratiivse metallist piirdega rõdud.


Küte ja ventilatsioon

Tark ventilatsioonisüsteem

Maja köetakse maagaasi kasutava gaasikatlaga. Kõikides korterites on põrandaküte.
Samuti on kõigis korterites soojustagastusega sundventilatsioon (sõltuvalt korteri tüübist, on paigaldatud lakke või seina ventilatsiooniseadmesse).


Elekter ja valgustus

Juhtmed, valgustid, fonolukk

Möldre tee 6 hoones on paigaldatud kvaliteetseid juhtmeid vasktraatidega, seintel on pistikupesad ja valgustuslülitid.
Andmete edastamiseks mõeldud 6. kategooria kaablid on paigaldatud, nii et korteri ostja saaks seejärel valitud teenusepakkujaga iseseisvalt ühenduse luua. Lisaks on korteritesse paigaldatud fonolukkud, et avada trepikoja ust.
Valgustite asukohani on läbiviidud juhtmestik, et saaks paigaldada valgustus. Vannitubade, tualettruumide ja eesruumide LED-tuled on paigaldatud sisekujunduse paketi osana.
Parkimiskohta on paigaldatud spetsiaalne elektrikilp. See hõlbustab tulevikus elektriauto laadimist maja ees.


Saun

Ainult korterites saunaga

Sauna põrandakatte ja riiulid on valmistatud leppast. Leiliruumi köetakse spetsiaalse elektriahju abil.

Ehituse käik

Registreeruge kliendi päevale

Möldre tee 6 otab Teie Pere